رنگ قالب

×
  • ----
  • ----
  • ----
  • ----
  • ----
حجم معالات اتر از بیت کوین عبور کرد!

اتریوم با 60 میلیارد دلار حجم معاملات روزانه، از بیت کوین عبور کرد!

 

در حالی که بیت کوین طی 24 ساعت گذشته شاهد 50 میلیارد دلار حجم معاملات خود بود، اتریوم با میزان 60 میلیارد دلار از آن عبور کرد!

 

Ethereum در هفته جاری شاهد افزایش علاقه به پیامدهای بعدی بیت کوین است و حجم معاملات 24 ساعته ETH با اختلاف قابل توجهی در بالای BTC قرار دارد.

 

با این حال ، همانطور که برخی از طرفداران ETH اظهار داشتند ، هنوز فاصله زیادی تا دو برابر شدن حجم بیت کوین ندارد. در تاریخ 25 مه ، تصویری از داده های CoinGecko در Crypto Twitter منتشر شد که نشان می دهد حجم روزانه اتر از 115 میلیارد دلار عبور کرده است در حالی که Bitcoin تقریبا 53 میلیارد دلار است.

 

بابی اونگ ، بنیانگذار و مدیر COO CoinGecko ، در گفتگو با Cointelegraph ، نشان داد که داده های به تصویر کشیده شده در تصویر به دلیل خطای API  ، دقیق نبوده و در نتیجه حجم ETH به صورت غیرواقعی توسط صرافی EXX گزارش شده است.

 

اونگ اظهار داشت که Coingecko از آن زمان خوراک داده خود را از EXX غیرفعال کرده است. اکنون این پلتفرم نشان می دهد که اتر طی 24 ساعت گذشته با 60 میلیارد دلار تجارت در مقایسه با 50.2 میلیارد دلار بیت کوین ، 20٪ حجم بیشتری نسبت به BTC داشته است.

 

در حالی که صفحه Bitcoin CoinGecko در هفت روز گذشته 75٪ بیشتر از صفحه Ethereum خود بازدید داشته است ، اما در 24 ساعت گذشته این اختلاف به طور قابل توجهی کاهش یافته است. اونگ خاطرنشان کرد:

"در 24 ساعت گذشته ، صفحه بیت کوین ما در مقایسه با اتریوم حدود 60٪ بازدید بیشتر داشته است. وقتی نوبت به جستجو می رسد ، بیت کوین در حدود 7٪ درخواست بیشتر نسبت به Ethereum دریافت کرده است. "

فعالیت تجاری و علاقه مندی همزمان با مدیر صندوق سازمانی Grayscale’s Ethereum Trust (ETHE) همزمان شده است که شاهد افزایش قیمت بیش از حد اتر تا 11٪ است. در حالی که Bitcoin Trust شرکت از ماه مارس با تخفیف معامله کرده است. داده ها حاکی از آن است که برخی از موسسات بیشتر از بیت کوین به Ethereum توجه کرده اند.

 

منبع: Cointelegraph

بابک ایمانیان چهارشنبه 5 خرداد 1400 0 نظر اتریوم

اضافه کردن یک نظر

برای ثبت نظر باید وارد حساب کاربری خود شوید