رنگ قالب

×
  • ----
  • ----
  • ----
  • ----
  • ----
اشتباهی عجیب در پلتفرم بلاکفای!

تا حداکثر 700 بیت کوین در پلتفرم بلاکفای به اشتباه به حساب مشتریان واریز شد!

 

پلتفرم وام دهی ارزهای دیجیتال بلاکفای ، به اشتباه مقدار زیادی بیت کوین (تا حداکثر 700 بیت کوین ) را به حساب برخی از مشتریان خود واریز کرده است. در حالی که اکثر آنها قادر به برداشت این وجوه نبودند  ، سایر مشتریانی که درخواست برداشت داشتند تهدید به اقدامات قانونی علیه آنها شده اند.

 

 بر اساس گزارش ها ، این پرداخت ها مربوط به تبلیغات یک استیبل کوین در این پلتفرم بوده است .

 

به نظر می رسد که بلاکفای مبالغی از استیبل کوین را پرداخت کرده است ، اما برخی از کاربران به جای دریافت استیبل کوین بیت کوین دریافت کرده اند. این موضوع ابتدا در رسانه های اجتماعی منتشر شد و به نظر می رسد بخشی از این پاداش ها از پلتفرم خارج شده است.

 

این مشکل مشتریانی را نیز درگیر کرده است که قصد سوءاستفاده از این شرایط را نداشته اند. یک مشتری معترض در Reddit عنوان کرد که به اشتباه متهم به برداشت شده است و بلاکفای تهدید به پیگیری قانونی علیه او می کند. با این حال ، به نظر می رسد این مسئله بر کل ظرفیت عملیاتی این پلتفرم تأثیر گذاشته است ، زیرا مشتریان از تعداد زیادی از مسائل مختلف در زیرمجموعه شرکت شکایت دارند.

 

بعد از همه این اتفاقات ، بلاکفای با انتشار بیانیه ای از طریق توییتر این واقعه را شرح داد و بروز این مشکل را تأیید کرد. این سازمان اطلاع داد که اکثریت قریب به اتفاق این وجوه به سرعت شناسایی و بلافاصله برگشت داده خواهند شد ، اما تقریباً 100 مشتری این وجوه را برداشت کرده اند. با این حال ، Blockfi تأکید کرد:

میزان برداشت در حال حاضر تقریباً 10 میلیون دلار است و با بازگشت وجوه مشتریان به سرعت کاهش می یابد. ما فوق العاده سپاسگزاریم که مشتری های ما اشتباه را درک کرده و وجوهی را که متعلق به آنها نبوده است بازمیگردانند.

 

در حالی که این شرکت اعلام کرد این اشتباه هیچ گونه خطر مالی برای وجوه مشتریان در پی ندارد، اما اعتمادی بسیاری از مشتریان به این شرکت از بین رفته است. برخی از کاربران گزارش داده اند که به دلیل این مسئله ، پلتفرم را به طور کلی ترک می کنند. 

 

منبع: News.bitcoin.com

بابک ایمانیان جمعه 31 اردیبهشت 1400 0 نظر بیت کوین

اضافه کردن یک نظر

برای ثبت نظر باید وارد حساب کاربری خود شوید