رنگ قالب

×
  • ----
  • ----
  • ----
  • ----
  • ----
این 5 ارز را این هفته زیر نظر داشته باشید!

پنج ارز دیجیتال مهمی که این هفته باید زیر نظر داشته باشید!

گاوها در تلاشند قیمت بیت کوین را تثبیت کنند و در صورت موفقیت ، VET ، SOL ، EOS و FTT می توانند به سرعت به بالاترین سطح خود برگردند.

 

قیمت بیت کوین (BTC) در تاریخ 18 آوریل شاهد کاهش شدید 50900 دلار بود که به گفته برخی تحلیلگران کاهش نرخ هش و شایعات اقدام احتمالی تنظیم کنندگان ایالات متحده علیه "موسسات مالی" بدون نام در مورد پولشویی مربوط به رمزنگاری است.

 

اگرچه به سختی می توان به یک دلیل اشاره کرد ، فروش تقریبا 5 میلیارد دلار سهام COIN توسط مدیران Coinbase نیز می توانست نقش اساسی داشته باشد. فروش داخلی ، به خصوص فقط چند روز پس از یک لیست با مشخصات بالا ، یک نشانه نزولی محسوب می شود.

تحلیل تکنیکال

 

پس از این پول بک اخیر ، سرمایه گذاران در مورد اینکه آیا باید پیش بینی کاهش بیشتر قیمت ها را کنند یا پوزیشن های خود را ببندند ، نگران هستند.

 

بیایید تکنیکال 5 ارز رمزنگاری شده برتر را که می توانند در چند روز آینده منجر به بهبودی شوند ، مطالعه کنیم.

 

BTC / USDT

عدم موفقیت بیت کوین در بازپس گیری میانگین متحرک نمایی 20 روزه (59.053 دلار) در 17 آوریل ، عدم خرید در افت را نشان داد. امروز بعد از سقوط قیمت به زیر میانگین متحرک ساده 50 روزه (56.264 دلار) ، سرعت خود را افزایش داد.

تحلیل تکنیکال بیت کوین

 

با این حال ، دم طولانی روی کندل امروز نشان می دهد که خریداران در تلاشند تا کاهش قیمت را در 50460 دلار متوقف کنند. در صورت ادامه روند صعودی ، گاوها دوباره سعی می کنند روند صعودی را از سر بگیرند اما احتمالاً مقاومت آنها بین 61،825.84 دلار و 64،849.27 دلار است. شکست این ناحیه مقاومت نشان می دهد که سقوط فعلی فقط یک فشار برای لرزش دستهای ضعیف است.

 

از طرف دیگر ، عدم حفظ ریباند یا ایجاد گزاف در چند روز آینده نشان می دهد که تقاضا در سطوح بالاتر خشک می شود. این احتمالاً موجب خرسندی خرس هایی می شود که سپس سعی در تسلط خود و شکست حمایت 50460 دلاری دارند.

 

اگر آنها موفق به انجام این کار شوند ، فروش ممکن است تشدید شود زیرا دلالان و معامله گران کوتاه مدت نیز ممکن است موقعیت های خود را تخلیه کنند. این می تواند قیمت را به 43،006.77 دلار کاهش دهد. این سطح مهمی است که باید مراقب آن باشید زیرا شکست در زیر آن نشان می دهد که جفت ارز BTC / USDT در کوتاه مدت صعود کرده است.

تحلیل تکنیکال BTC

 

نمودار 4 ساعته نشان می دهد که گاوها این افت را به میزان 50،460 دلار خریداری کرده اند اما روند بهبودی با مقاومت 56،500 دلار روبرو است. این نشان می دهد تاجران گیر افتاده در سطوح بالاتر موقعیت های خود را در صعود می بندند.

 

با این حال ، نشانه مثبت این است که گاوها جنگ را رها نکرده اند. آنها در تلاشند تا از حمایت 53000 دلار دفاع کنند. این می تواند منجر به روند رنج دقیق بین 53000 تا 56،500 دلار برای چند روز شود.

 

اگر قیمت از 56،500 دلار شکسته شود ، جفت ارز می تواند به 20-EMA برسد که احتمالاً دوباره به عنوان مقاومت عمل می کند. اگر قیمت از این سطح کاهش یابد ، جفت ارز می تواند 53000 دلار و سپس 50،460 دلار دوباره آزمایش کند.

 

میانگین متحرک نزولی و شاخص مقاومت نسبی (RSI) در نزدیکی منطقه خرید بیش از حد نشان می دهد که خرس ها برتری دارند.

 

VET / USDT

صعود شدید VeChain (VET) در 16 آوریل RSI را به بالای 87 رسانده بود ، که نشان می داد در کوتاه مدت رالی بیش از حد گرم می شود. این آلتکوین سعی داشت حرکت خود را در 17 آوریل افزایش دهد اما شادو طولانی در کندل روزانه نشان داد که معامله گران سود را در سطوح بالاتر رزرو می کنند.

تحلیل تکنیکال VET

 

فروش امروز ادامه یافت و جفت ارز VET / USDT به 0.169 دلار سقوط کرد ، دقیقاً بالاتر از سطح 0.618 فیبوناچی در 0.16 دلار. با این حال ، دم بلند روی شمعدان امروز خرید قدرتمندی را در سطوح پایین نشان می دهد.

 

اگر گاوها بتوانند ریباند را حفظ کنند ، جفت ارز مجدداً تلاش می کند تا به مقاومت بالایی با 0.279 دلار برسد. شکست این مقاومت می تواند روند صعودی را از سر بگیرد. هدف بعدی در حالت صعودی 0.362 دلار است.

 

از طرف دیگر ، اگر قیمت از 0.279 دلار کاهش یابد ، جفت ارز می تواند برای چند روز در محدوده ای گیر کند. اگر خرس ها در میتینگ ها بفروشند و قیمت را به زیر حمایت 0.16 دلار برسانند ، این دیدگاه مثبت بی اعتبار خواهد شد.

تحلیل تکنیکال وی چین

 

نمودار 4 ساعته نشان می دهد که گاوها در افت 50-SMA خریداری کرده اند اما ارزش ریال 0.227 دلار به دیواره رسیده است. خرس ها سعی کردند تصحیح را از سر بگیرند اما گاوها دوباره افت قیمت زیر 20-EMA را خریداری کردند. این نشان می دهد که خرس ها در میتینگ ها و گاوها در افت قیمت می فروشند.

 

گاوها در حال حاضر سعی در حفظ قیمت بالاتر از خط روند نزولی دارند اما با مقاومت شدید خرس ها روبرو هستند. اگر آنها بتوانند بر خرس ها غلبه کنند و قیمت را بالاتر از خط روند نزولی نگه دارند ، این جفت ارز می تواند تا 0.253 دلار و سپس به 0.279 دلار برسد.

 

برعکس ، اگر خرس ها دوباره به زیر 20-EMA برسند ، این جفت ارز می تواند به 50-SMA سقوط کند. شکست زیر این سطح مزیت را به سود خرس ها متمایل می کند.

 

SOL / USDT

سولانا (SOL) از زمان رسیدن به بالاترین رقم 29.92 دلار در تاریخ 12 آوریل ، در یک مرحله اصلاحی قرار داشت. اگرچه قیمت امروز به زیر میانگین متحرک نمایی 20 روزه (24.49 دلار) سقوط کرد ، خرس ها نمی توانند از این مزیت استفاده کنند. این آلتکوین به سرعت بالاتر از میانگین متحرک نمایی 20 روزه برگشت ، که نشانگر تقاضای شدید در سطوح پایین است.

تحلیل تکنیکال سولانا

 

میانگین متحرک و RSI در منطقه مثبت نشان می دهد که گاوها برتری دارند. اگر آنها بتوانند قیمت را بالاتر از 29.92 دلار برسانند ، جفت SOL / USDT می تواند روند صعودی را از سر گرفته و به 38.72 دلار برسد.

 

برخلاف این فرض ، اگر قیمت از مقاومت سربار پایین آمده و به زیر میانگین متحرک نمایی 20 روزه برسد ، این نشان می دهد که معامله گران در حال بسته شدن موقعیت های خود در تجمعات هستند. سپس این جفت ارز می تواند به 21 دلار و بعداً به SMA 50 روزه (18.60 دلار) کاهش یابد.

تحلیل تکنیکال SOL

 

نمودار 4 ساعته نشان می دهد که شکست زیر 24.70 دلار فروش چشمگیری را به همراه داشت اما خرس ها نتوانستند سطح پایین تر را حفظ کنند. این جفت ارز به شدت برگشت و از سطح 24.70 دلار صعود کرد.

 

اگر گاوها بتوانند قیمت را بالاتر از 28.64 دلار برانند ، آزمایش مجدد 29.92 دلار امکان پذیر است. 20-EMA در حال افزایش است و RSI به بالای 55 رسیده است ، این نشان می دهد که گاوها در کوتاه مدت از برتری کمی برخوردار هستند.

 

با این حال ، اگر قیمت از سطح فعلی کاهش یابد و به زیر 24.70 دلار برسد ، توقف بعدی می تواند 21.10 دلار باشد. چنین حرکتی نشان می دهد که خرس ها بر گاوها غلبه کرده اند ، که می تواند منجر به اصلاح عمیق شود.

 

EOS / USDT

پس از آنکه گاوها نتوانستند قیمت و بالاتر از آن را در 16 و 17 آوریل فشار بیاورند ، این فروش شدید قیمت را به 5.86 دلار کاهش داد ، درست بالاتر از سطح شکست 5.60 دلار.

تحلیل تکنیکال EOS

 

اگر گاوها بتوانند 5.60 دلار برای حمایت پشتیبانی کنند ، جفت ارز EOS / USDT دوباره می تواند تا 8.69 دلار حرکت کند. وقفه ای بالاتر از 8.69 دلار ممکن است مرحله بعدی روند صعودی را آغاز کند که ممکن است به 11 دلار برسد. متناوباً ، اگر قیمت از 8.69 دلار کاهش یابد ، این جفت ارز می تواند برای چند روز محدود باقی بماند.

 

اگر خرس ها در میتینگ ها بفروشند و قیمت را زیر سطح شکست 5.60 دلار فرو ببرند ، این نظر مثبت، نفی خواهد شد. چنین حرکتی می تواند قیمت را به SMA 50 روزه (4.98 دلار) کاهش دهد ، این نشانگر بازگشت خرس ها به صندلی راننده است.

تحلیل تکنیکال ایاس

 

نمودار 4 ساعته نشان می دهد که گاوها در حال تلاش برای شروع یک رالی امداد هستند. اگر آنها بتوانند قیمت بالای 6.93 دلار را حفظ کنند ، جفت ارز می تواند به 20-EMA برسد جایی که خرس ها مقاومت سختی دارند.

 

اگر قیمت از 20-EMA کاهش یابد ، جفت ارز ممکن است دوباره به 6.17 دلار و سپس به 5.60 دلار کاهش یابد. چنین اقدامی نشان می دهد که احساسات منفی شده و خرس ها در میتینگ ها در حال فروش هستند.

 

برعکس ، اگر گاوها بتوانند قیمت را به بالای 20-EMA برسانند ، حرکت می تواند افزایش یابد و جفت ارز به 8.69 دلار برسد.

 

FTT / USDT

FTX Token (FTT) از 14 آوریل در 59.57 دلار در یک مرحله اصلاحی قرار دارد. قیمت امروز به زیر میانگین متحرک نمایی 20 روزه (48 دلار) سقوط کرد اما دم طولانی روی شمع خرید قوی در سطوح پایین را نشان می دهد.

تحلیل تکنیکال FTT

 

اگر گاوها بتوانند قیمت را بالاتر از میانگین متحرک نمایی 20 روزه حفظ کنند ، این نشان می دهد که روند صعودی دست نخورده باقی مانده است. پس از آن گاوها سعی می کنند روند صعودی را با بالا بردن قیمت بالاتر از مقاومت 59.57 دلار از سر بگیرند.

 

در صورت موفقیت ، جفت ارز FTT / USDT می تواند حرکت به سمت بالا را به سمت هدف بعدی با 71.89 دلار آغاز کند.

 

برخلاف این فرض ، اگر خرس ها قیمت زیر میانگین متحرک نمایی 20 روزه را حفظ کنند ، فروش می تواند شدت بگیرد ، که می تواند قیمت را به SMA 50 روزه (40 دلار) برساند. وقفه در زیر این حمایت نشان می دهد که جفت ارز در کوتاه مدت صعود کرده است.

تحلیل تکنیکال اف تی ایکس

 

نمودار 4 ساعته نشان می دهد که گاوها در تلاشند تا بین اصلاح 50٪ فیبوناچی در 45.62 دلار و 61.8٪ اصلاح در 42.33 دلار متوقف شوند. رالی امداد احتمالاً با مقاومت سخت 20-EMA روبرو خواهد شد.

 

اگر قیمت از 20-EMA کاهش یابد ، این نشان می دهد که تجار در تجمعات فروش می کنند. سپس خرس ها سعی می کنند قیمت خود را به زیر 44 دلار برسانند. در صورت موفقیت ، جفت ارز می تواند تا 40 دلار و سپس به 37 دلار سقوط کند.

 

برعکس ، اگر گاوها بتوانند قیمت را به بالای 20-EMA برسانند ، این جفت ارز ممکن است به 54.62 دلار و سپس به 59.57 دلار برسد.

 

نظرات و پیشنهادات بیان شده در اینجا صرفاً مرتبط با منبع مذکور می باشد و لزوماً منعکس کننده نظرات کریپتونش نیست. هر حرکت سرمایه گذاری و تجاری شامل ریسک است ، هنگام تصمیم گیری باید تحقیقات خود را انجام دهید.

 

منبع: Cointelegraph

بابک ایمانیان دوشنبه 30 فروردین 1400 0 نظر ارز دیجیتال

اضافه کردن یک نظر

برای ثبت نظر باید وارد حساب کاربری خود شوید